Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Ankara En İyi Dershaneler

Ankara en iyi dershaneler konusunda zengin seçenekler sunar. Bu seçenekler arasında yer alan Odtülüler Dershaneleri 12 şubesiyle hizmet vermektedir. Odtülüler Eğitim Kurumlarının mezun ettiği öğrencilerinin birçoğu Türkiye genelinde ilk sıralarda bulunan üniversitelere yerleşerek başarılarını devam ettirmiştir. Başarı tablosuna bakıldığında Ankara en iyi dershanelerin arasında ilk sıralarda Odtülüler Dershanesi olduğu görülmektedir.

Ankara en iyi dershane statüsüne giren Odtülüler Dershanesini diğer eğitim merkezlerinden ayıran avantajlarından biri de eğitimdeki eşitlik ilkesidir. Tüm öğrencileriyle tek tek ilgilenen, her öğrencinin eksikliklerini gidermeye çalışan, başarılı olduğu alanlarda kendilerini daha da ileriye taşımalarına yardımcı olan, öğrencileri sınavlara hem teknik hem de psikolojik olarak hazırlayan eğitim standartlarından kayıtlı her öğrencinin eşit şekilde yararlanılabilmesi amaçlanmıştır.

Ankara En İyi Dershane Özellikleri

Ankara Odtülüler Dershaneleri öğrenci başarısı hedefiyle birçok yönden avantaj sunmaktadır.

 • Öğrencilerin sınav kaygılarını gidermeye yönelik psikolojik ve mental destek sunmak.
 • Öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri ve daha rahat dersi anlayabilmeleri için kalabalık olmayan sınıflarda eğitim vermek.
 • Öğrencilerin yaz okulları, hafta sonu etütleri ve benzer dershane dışı programlar ile devamlı olarak faal kalabilmelerini sağlamak.
 • Öğrenmeye teşvik için kontrollü eğitim sürecini devamlı takip etmek.
 • Öğrenim kalitesinden ödün vermeyen misyonlarını devamlı güncelleyerek ileriye taşımak.
 • Öğrencilere eşit değer vererek hem teknik anlamda hem de karakteristik olarak öğrencilere yatırım yapmak.
 • Öğrencilere gerekli tüm ekipmanların (akıllı tahta, laboratuvar vb.) sağlanarak derse elverişli sınıflar oluşturmak.

Ankara En İyi Dershane Tavsiyeleri

Ankara en iyi dershane tavsiyeleri için ilk başvurulan adres şüphesiz Odtülüler Dershaneleri’dir. Kâr amacını arka plana atmış olan kuruluşta, eğitmen kadrosunun alanında başarılı ve deneyimli öğretmenlerden seçilmesine özenle dikkat edilmektedir. Öğrenci sayısının artmasıyla çoğalan şubelerde, küçük gruplar ile eğitimin aksamaması ve her öğrencinin özel ders mantalitesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

Ankara en iyi dershane listesinde adını ilk sıralarda duyuran, lise ve mezun öğrencileri kapsayan Odtülüler Dershaneleri, çeşitli öğrenim teknikleriyle başarı için yol gösterici olmaktadır. Yorucu programlar yerine daha etkili etüt programları ile öğrencilerin derse olan ilgilerini kaybetmeden, sürekli aktif bir şekilde katılımlarının sağlanması amaçlanmaktadır.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

  Telefon Numaranız:

  X
  Anında Bilgi Alın