Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Ankara LGS Kursu

Ortaöğretime geçiş sınavı olan LGS, sözel ve sayısal sorularla öğrencilerin bilgisini test eder. Mevcut bilgisi yüksek olan öğrenciler, başarılı sonuçlar alabilir. Odtülüler Ankara LGS Kursu, derslerde eksiklikleri bulunan öğrencilerin ders başarını artırmakta yardımcı olur. Çalışırken dikkat edilmesi gerekenler, ipuçları ve özel hazırlanmış çalışma programlarıyla her öğrencinin gelişimi birebir takip edilir. Uzman öğretmenler tarafından her branş, geniş kapsamlı öğretim aşamalarından geçer. Öğrenciler hedefledikleri meslekler için ilk temeli atabilir.

Okul dönemi gibi yaz döneminde de ön plana çıkan Odtülüler Ankara LGS Kursu, okul derslerine de olumlu etki eder. Bu kurslarda öğrendikleri bilgileri okul derslerinde kullanan öğrenciler, dönem sınavlarını başarıyla atlatarak yıl sonu puanlarını yükseltir. Okul müfredatına uygun olan dersler, ek bilgilerle desteklenerek en önemli bilgilerle donatılıyor. Bu sayede öğrenciler sınavlara hazırlanırken başarı sağlayacak noktaları akılda kalıcı bir şekilde öğrenebiliyor. Ankara LGS dersi veren kurumlar, velilerle sürdürdükleri devamlı iletişimler sayesinde çocuklarının mevcut gelişim düzeyini net olarak görebiliyor. Ayrıca velilerden alınan öğrenci davranışları ve psikolojisi hakkında bilgi sayesinde onlara yaklaşım tarzı özel olarak belirleniyor.

Odtülüler Ankara LGS Kursu’nun Avantajları

Odtülüler Ankara LGS Kursu, belirli derslerde zorlanan veya soru çözerken yardım isteyen öğrencilere tam destek sağlar. Öğrenciler bilmedikleri konuları daima öğretmenlere sorarak detaylı bir şekilde öğrenebilir. Pasif bir eğitimden ziyade aktif bir öğrenmeyi temel alan Odtülüler dershanesi, öğrencilerin derse katılımlarını takip eder. Onları daha da cesaretlendirerek hata yapsalar da bilgiye ulaşmaktan korkmamaları gerektiğini öğretir.

Dershane ve okul süresi boyunca zaman yönetimini yapmayı öğrenen tüm öğrenciler, vaktini iyi bir şekilde değerlendirebilir. Odtülüler Ankara LGS Kursu, sınavlara hazırlanırken yeni nesil stratejilerle akılda kalıcılığı artırır. Liselere geçiş sistemi olarak adlandırılan bu sınav, iyi bir lise hayali kuran öğrencilerin orta öğretim boyunca sıkı çalıştığı bir sınavdır. Çocukları için en iyisini düşünen tüm aileler, onların disiplinine ve gelişimine yakından tanık oluyor. Yeterli eğitmen sayısına sahip Odtülüler dershanesi, tüm derslerde becerilerini sergilemeye devam ediyor.

Ankara LGS Kursu

İlkokuldan liseye geçiş, her öğrenci için farklı bir döneme adım atmak demektir. Bu dönemi en iyi şekilde değerlendirerek öğrencilere katkı sunan Odtülüler dershanesi, liseye hazırlığın temellerini oluşturuyor. 5, 6,7 ve 8. Sınıflar için özel olarak geliştirilen eğitim programları, lisenin yanı sıra üniversite için de ilk basamakları oluşturuyor. Birçok kaynak ve materyale sahip Odtülüler Ankara LGS Kursu, uzman öğretmenlerle kapsamlı bir eğitim sunuyor. Özellikle bu dönemlerde öğrencilerin yavaş yavaş sınav kaygısı ortaya çıkabiliyor.

Rehber öğretmenlerle verilen hizmetler sayesinde öğrenciler psikolojik olarak da hayata hazırlanıyor. Modern ve sınıflarında az sayıda öğrenci bulunan Odtülüler Ankara LGS Kursu, odaklanma sorunu yaşayan öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ve testler sayesinde tüm dersleri kapsayan konular derinlemesine anlatılıyor. Odtülüler Ankara LGS Kursu, okul ve kurs zamanını her öğrenciye göre belirleyerek velilerin de vaktini iyi bir şekilde değerlendirmesine yardımcı oluyor. Öğrencilerin hayatta alabileceği kararları yetenekleri doğrultusunda vermesini sağlayan kurslar, liseye geçiş aşamasında çok yönlü bir eğitim veriyor.

Odtülüler Ankara LGS Kursu’nun Sunduğu İmkânlar

Kapsamlı bir şekilde planlanan dersler, öğrencilerin okul dışında disiplinli bir çalışma ortamı yaratmasına imkân veriyor. Bu disiplinin sürdürülebilir olmasına yardımcı olan öğretmenler, çocuklarınızın daima yanında oluyor. LGS gibi geniş konular içeren bir sınav için tasarlanan deneme sınavları, çocuklarınızın sınava psikolojik olarak hazırlanabilmesini sağlıyor. Yıllarca sınav analizleri yaparak sınavlara uygun sorularla öğrencilerin pratik yapmasını sağlayan Odtülüler Ankara LGS Kursu, meslek hayallerine kavuşmanın anahtarı oluyor.

Ayrıca öğrencilerin soru çözmesi ve dikkatinin dağılmaması için özel olarak dizayn edilen sınıflar, pratik yapma süresini artırır. Her öğrenci kurs boyunca arkadaşlarının da durumunu gördüğü için kendi gelişimini ister istemez takip eder. Sınıfça ilerlemenin sağlandığı Odtülüler Ankara LGS Kursu, arkadaş dayanışmasının önünü açar. Bu sayede öğrenciler sosyal becerilerini geliştirerek ortak çalışmalarla derslerinde daha başarılı olabilir. Evde tek başına ders çalışarak canı sıkılan öğrenciler arkadaşlarıyla birlikte soruları çözerek keyifli vakit geçirebilirler. Odtülüler Ankara LGS Kursu ile siz de çocuklarınızın lise macerasında yanlarında olabilirsiniz.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın