Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Mezun Grupları

Odtülüler Dershanesi
Sınav sürecinde etkin ve ustalaşmış yardım almak isteyen öğrenciler, Odtülüler Dershanesi’nin mezun grupları programında bir araya geliyor. Mezun grupları programı, mezun öğrencilere yönelik sağladığı etkin ve verimli çalışmalar ile sınavlarda yüksek oranda başarı edilmesi mümkün kılınmaktadır.
Odtülüler Dershanesi; konusunda ustalaşmış eğitimci kadrosu ile kamp sistemli ve koçluk destekli bir eğitim programı uygulamaktadır. Bu planlar çerçevesinde mezun öğrencilerin hızlı, güvenli ve sağlam adımlarla başarıya ulaşması sağlanmaktadır.
Uygulanan eğitim programları kapsamında; öğrencinin yıl içindeki mevzulara etkin halde hazırlanması, tertipli tekrarlar sayesinde mevcut bilgilerin pekiştirilmesi ve hızlı konu ilerleyişi sayesinde testlere ağırlık verilmesi gibi bir çok avantaj mevcuttur. Haftada 6+1 ikili sistem eğitim modeli sayesinde öğrenciler belirli bir program çerçevesinde sorunsuz ilerleme kaydetmektedir.
Odtülüler  Dershanesi; mezun grupları programı ile bir sonraki imtihan döneminde 50 ila 100 puan arası artış garantisi sunmaktadır. Mezun öğrencilerin ders çalışma ortamının yetersizliği, konsantrasyon eksikliği, tekrar yapamama ve hatalarını geliştirememe benzer biçimde sorunları ortadan kaldırılmaktadır.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın