Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

11. Sınıf Gruplarımız

Odtülüler Eğitim Kurumlarında, 11. Sınıf öğrencileri için hem üniversite sınavına hem de okul derslerine yönelik bir eğitim programı uygulanır. 11. Sınıfa başlayan bir öğrenci, sayısal, eşit ağırlık, sözel ve dil alanlarından birini seçmiş olur. Kurumumuzda, her bir alan için özel gruplar oluşturulur ve öğrencinin kendi alan derslerine daha fazla ağırlık verilir. İyi bir üniversite kazanabilmek, sistemli ve disiplinli bir çalışma ile mümkün olur. Bu nedenle Odtülüler Eğitim Merkezlerinde 11. Sınıf öğrencileri için disiplin temelli bir eğitim uygulanır.
Üniversite sınavı, öğrencilerin kendi alan konuları başta olmak üzere, diğer alanlar ile birlikte onlarca konuyu kapsar. Bu nedenle öğrencinin birçok konuyu 11. Sınıfta öğrenmesi, ve bir sonraki yıl bu konular ile ilgili bolca soru çözüp tekrar etmesi gerekir. Bu nedenle kurumumuzda 11. Sınıf öğrencileri için üniversite sınavı odaklı konu anlatımları yapılır. Ayrıca öğrencinin bolca soru çözmesi sağlanarak konular üzerindeki hakimiyetinin artırılması amaçlanır. Kurumumuzda daima alanında uzman olan akademik personeller ile çalışılır. Bu nedenle dersler son derece verimli işlenir ayrıca ders dışı saatlerde de öğrenciler, öğretmenlerimizden diledikleri gibi yardım alabilirler.
Kurumumuzda 11. Sınıf öğrencileri için özel etüt çalışmaları düzenlenir. Bu etüt çalışmalarında genel olarak problem yaşanan konuların tekrarı yapılır. Ayrıca soru çözümlerinin de yapıldığı etüt etkinliklerine uzman akademik personellerimiz eşlik ederler. Böylece öğrencilere, etüt saatlerinde de akıllarına takılan soru işaretlerini giderme imkanı doğar. Ayrıca Odtülüler Eğitim Kurumlarında en yeni eğitim teknolojileri güncel olarak takip edilir. Böylece öğrencilerin bilgiye en hızlı ve en kolay yoldan ulaşması garanti altına alınır.
Her bireyin ihtiyaçları, anlama şekli ve süresi farklıdır. Bu nedenle öğrencilere bireysel yaklaşmak gerekir. Klasik öğrenci rehberliğinin aksine Odtülüler Eğitim Kurumlarında 11. Sınıf öğrencilerine özel eğitim koçluğu hizmeti sunulur. Koçluk hizmeti kapsamında öğrencinin yetenekleri ve akademik durumu doğrultusunda özel ders çalışma metotları ve programlar hazırlanır. Böylece öğrenciye eksikliklerini en kısa yoldan giderme imkanı doğar. Ayrıca öğrencinin yetenekleri ve beklentileri doğrultusunda kariyer hedefi belirlenmesi ve üniversite seçimi de koçluk hizmetleri kapsamındadır.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın