Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Eryaman Dershaneleri

Başarılı ve kaliteli geleceğe sahip olmanın yolu iyi bir lise ve üniversiteden geçiyor. Bu yüzden öğrenciler lise ve üniversite sınavlarına yoğun bir şekilde hazırlanıyorlar. Ülkemizde her yıl milyonlarca öğrenci lise ve üniversite giriş sınavlarında başarılı olmak için çaba gösteriyor. Bu sınavlarda öğrenciler arasında yoğun bir rekabet olduğundan dolayı çocuklarının geride kalmasını istemeyen aileler, çocuklarına dershane takviyesi aldırıyorlar. Öğrenciler dershanelerde temel olarak merkezi sınavlara hazırlanırlar. Bunun yanında dershanelerde okula yönelik dersler de yapılır. Bu sayede öğrencilerin okul başarısının artması da sağlanır. Ankara’da bulunan Eryaman dershaneler açısından oldukça kaliteli alternatifler barındırdığından dolayı veliler dershane seçiminde çoğunlukla Eryaman ve çevresini tercih ederler.
Dershaneler öğrencinin başarısının artmasını sağlayan oldukça önemli özel eğitim kurumlarıdır. Dershanelerde merkezi sınavlara yönelik dersler yapılmasının yanı sıra öğrencilerin eksik olduğu konulara yönelik özel ders ve etütler gerçekleştirilir. Böylece öğrenci eksik konusu kalmadan sınava tam anlamıyla hazır olarak girer. Ayrıca dershanelerde psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri bulunur. Bu servislerde gerçekleştirilen psikolojik danışmanlık hizmeti sayesinde öğrencilere sınav sürecinde psikolojik destek verilir ve öğrencinin sınava ruhsal olarak en iyi şekilde hazırlanması sağlanır. Öğrenci koçluğu programında uygulanan hizmetler ile de öğrenci yetenek ve isteklerinin neler olduğu konusunda profesyonel bir destek alır. Bu destek ışığında gelecek planlamasının daha doğru ve kaliteli bir şekilde yapılması mümkün hale gelir. Eryaman dershaneler ile öğrencinin kaliteli bir psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti alması sağlanır.
İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde çok sayıda dershane bulunur. Dershanelerin eğitim sistemindeki geçmişi oldukça eskiye dayandığından dolayı diğer tüm il ve ilçe merkezlerinde de çok sayıda dershane öğrenciler için faaliyet gösterir. Eğitim sisteminin önemli bileşenlerinden olan dershaneler, ülkemizde öğrencilerin daha iyi eğitim alarak mutlu bir geleceğe sahip olmaları için yoğun bir şekilde çalışır. Ankara Eryaman dershaneler açısından oldukça şanslı merkezlerin başında gelir. Eryaman’da çok kaliteli ve çeşitliliği fazla dershaneler vardır. Eryaman dershaneler içinde her ailenin şartlarına uyacak, her öğrenciyi mutlu edecek ortama sahip dershane bulmak mümkündür.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın