Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

YGS LYS MEZUN PROGRAMIMIZ

Odtü aktif eğitim Olarak mezun öğrencilere yönelik özel programlar uyguluyoruz.
Uyguladığımız kamp sistemli, koçluk destekli programlarla mezun öğrencinin
bir yıl sonraki puanının artmaması durumunu önlüyoruz. Haftada 5+1 günlük,
tekrarlı eğitim modelimizle öğrencinin sene içinde hem önden öğrenmesini hem
tekrarlı yapılıyla önden öğrenilen konuların geri getirilmesini, konuları erken
sürede bitirip deneme analizlerle hata sıfırlamalarını sağlıyoruz.Bu programlar sayesinde mezun öğrenciye bir sonraki yıl puanını
60 – 120 puan yükseltme garantisi veriyoruz. Kısacası mezun öğrencinin evdeki ders çalışma odası dahil sorumluluğunu biz üzerimize alıyoruz. Yıl içerisinde ders çalışamama, tekrar yapmama, eksik konularını tam tamamlayamama gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.

YGS LYS 12. SINIF PROGRAMIMIZ
12. sınıf, öğrencilerin sınav yolculuğunda girdiği son ve en önemli dönemeçtir.Yaz mevsimi, yaklaşan sınav telaşı ve başarı arzusu birleşerek öğrencileri derin bir çıkmaza sokar. Çünkü bir yanda keyifli vakit geçirme isteği, diğer yanda ise hızla yaklaşan 12. sınıf olma kaygısı vardır.
Odtü Mezunları Dershanesi,öğrencilere keyifli ve profesyonel bir ders ortamı sunarak huzur içinde başarıya ulaşmalarını sağlar.Alanında uzman eğitimci kadrosu, profesyonel yönetim anlayışı ve stresten uzak ortamı ile fark yaratan Odtü Mezunları Dershanesi; öğrenciler için artı değer olmayı sürdürmektedir. 12. sınıf programı kapsamında haftalık sınırsız etüt imkanı ve özel ders programları haricinde 28 saat ders gerçekleştirilir. Deneme sınavları düzenli olarak yapılır ve çıkan sonuçlara göre öğrencinin bulunduğu seviye tespit edilir. Bu seviye bağlamında öğrencinin eksiklikleri tamamlanır ve en önemlisi de var olan bilgileri verimli şekilde pekiştirilir. Öğrenci koçları öğrencilerle birebir ilgilenerek, hatalarını etkin doğrulara çevirmeyi amaçlar. Bu sayede öğrenci anlamakta güçlük çektiği konular ya da çözmekte zorlandığı sorular ile ilgili olarak yanında profesyonel bir destek bulur. Birebir etüt ile ders alan öğrencinin dikkat eksikliği giderilir ve daha pratik bir ders çalışma alışkanlığı kazandırılır.
Odtü Mezunları Dershanesi; köklü birikimleri ve profesyonel eğitimcileri ile hızlı bir ivme yakalamıştır. 12. sınıf programı çerçevesinde öğretmenler öğrencilerin başarılarını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Ödev gözetimi, koordine şekilde ders çalışma anlayışı ve benzersiz test çözümleri sayesinde öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanmış olur. Böylece velilere de bu başarı yolculuğunda derin bir nefes almak kalır…

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın