Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Odtülüler Pursaklar

Ülke genelinde her öğrencinin geleceği, merkezi sınavlar ile belirleniyor. Dolayısıyla geleceğini garanti altına almak ve hayallerindeki geleceği yaşamak isteyen öğrenciler, merkezi sınavları ayrıca özen göstererek çalışıyor. Okul eğitiminde alabildikleri ile kendi çabaları ile çalışmalarının sonucu, her zaman olumlu olmadığı için bu öğrenciler, alternatif eğitim kurumlarına başvurarak daha verimli bir eğitim almaya çalışıyor. Ülke genelindeki merkezi sınavların başarı oranlarına bakıldığında ise Ankara’nın önemli bir yeri olduğu görülüyor. Ankara’nın bu başarısında ise Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Pursaklar gibi bölgelerin payı büyük. Bu durumdan ortaya çıkan sonuç ise söz konusu bölgelerde bulunan eğitim kurumlarının yeterli olduğu ve kaliteli eğitim verildiğidir. Ankara’da hizmet veren en başarılı eğitim kurumlarından birisi olan Odtülüler Eğitim Kurumları da diğer ilçelerde gösterdiği başarısını Pursaklar’da da göstermeye başladı.

Odtülüler Pursaklar Eğitim Kurumları hem ilçe hem il hem de ülke bazında akademik başarı oranını yükseltme geleneğini devam ettirmeyi hedefliyor. Bu hedefini hemen her şubesi ile tutturan Odtülüler Eğitim Kurumları, Pursaklar’da yaşayan öğrencilerin geleceğini de aydınlatıyor. Odtülüler Pursaklar Dershanesi, okullardaki eğitimden istediğini alamayan öğrenci velilere kapısını açıyor. Genel müfredatın doğru yöntemler ile tekrar edilerek öğrencilere aktarıldığı Odtülüler Pursaklar Dershanesi, son derece verimli ve faydalı bir yardımcı eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor. Odtülüler Pursaklar Temel Lise de Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun dersleri, daha etkin bir öğrenme ortamında öğrencilerin öğrenmesini sağlıyor. Odtülüler Pursaklar Etüt Merkezi ise yaz dönemlerini verimli geçirmek isteyen, önceki yıldan eksiği olan, gelecek yıla hazır olarak girmek isteyen öğrenciler için ideal öğrenme ortamları sunuyor.

Odtülüler Pursaklar Eğitim Kurumları, çağımızın öğrencilerine uygun, yeni nesil bir eğitim sistemi benimsiyor. Bu anlamda pek çok eğitim kurumundan daha farklı olduğunu gösteren Odtülüler Pursaklar Eğitim Kurumları, öğrencilerinin kazandığı başarılar ile doğru yolda olduğunu da kanıtlıyor. Ezbere dayalı olmayan ve öğrenciye öğrenmeyi öğreten sistemleri benimseyen Odtülüler Pursaklar Eğitim Kurumları, sorgulayabilen, problemleri görüp çözüm üretebilen öğrenciler yetiştiriyor. Ayrıca rehberlik ve rehabilitasyon uygulamaları ile de sadece öğrenci olarak değil sosyal olarak da başarılı bireyler yetiştiriyor.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın