Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Ankara Dershane Ücretleri 2022

Ankara dershane ücretleri üzerine araştırma yapan kişilerin, bu fiyatlar üzerinde belirleyici etkisi bulunan bazı unsurların var olduğunu bilmeleri gereklidir. Bu unsurların en önemlisi ise, öğrenci koçluğu hizmetidir. Öğrenci koçluğu hizmeti ve Ankara dershane ücretleri üzerinde etkisinin bulunmasının nedenleri ise aşağıda verildiği gibidir.
 • Zaman Yönetimi
Öğrenci koçluğu Ankara dershane ücretleri üzerinde etkilidir çünkü Ankara’da her dershane bu eğitimi vermez. Odtülüler Dershanesinin sunduğu bu hizmet, zaman yönetimi ile başlar. Zaman yönetimi, özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler açısından oldukça önemlidir. Çünkü bu öğrencilerin en büyük başarısızlık nedenlerinin zamanı verimli kullanamama olduğu bilinmektedir.
 • Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma
Ankara dershane ücretlerinde öğrenci koçluğunun etkili olmasının bir diğer önemli nedeni, sınav kaygısı ile başa çıkma eğitimidir. Sınava oldukça verimli bir şekilde çalışan öğrencilerin dahil sınav kaygısı ile başa çıkamadıkları için başarısız oldukları gibi bir gerçek söz konusu iken, bu unsurun bu denli önemli olması adeta zorunludur.
 • Özgüven
Öğrencilerin özgüvenlerine yönelik çalışma yapmanın Ankara dershane ücretleri üzerinde etkili olmasının sebebi, özgüven kaybı yaşayan öğrencilerin başarısız olmalarıdır. Özgüven, öğrencilerin başarısız olmalarının en temel nedenidir. Çünkü o meşhur sözde de yer aldığı gibi inanmak, başarmanın yarısıdır. Bu sebeple başarılı olmak isteyen öğrencilerin, öncelikle kendilerine güvenmelerinde fayda vardır.
 • Hafıza Teknikleri
Öğrenci koçluğunu bu denli önemli kılan ve Ankara dershane ücretleri üzerinde etkisinin bulunmasını sağlayan bir diğer unsur, hafıza teknikleri unsurudur. Öğrencilerin öğrendiklerini kalıcı kılmalarını sağlayan b tekniklerin, başarılı olmanın önündeki en önemli adımlardan biri olduğunu söylemekte de fayda vardır.
 • Öğrenme Stil Testi Uygulaması
Odtülüler Dershanesi eğitim programında sunulan bir hizmet olan öğrenci koçluğu Odtülüler Ankara dershane ücretleri üzerinde belirleyici nedenlerden birisidir. Çünkü her öğrencinin öğrenme yöntemi farklıdır. Kimi öğrencinin görsel hafızası kuvvetli iken, kimisinin duyu hafızası kuvvetlidir. Öğrencinin başarılı olması ise, kendisi için kuvvetli olan hafıza ile mümkündür. Bu sebeple her öğrencinin aynı yöntem aracılığı ile aynı öğrenme becerisini göstermesini beklemek mümkün değildir. Bunun bir balığın ağaca tırmanamadığı için başarısız olarak görülmesi ile arasında hiçbir fark yoktur.  
Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

  Telefon Numaranız:

  X
  Anında Bilgi Alın