Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Ankara Dershane

Öğrenciler gerek iyi bir lisede gerekse de iyi bir üniversitede okuyabilmek için sınavlara girerler. Ülkemiz eğitim sisteminde bu sınavların büyük önemi olduğundan dolayı hem ailelere hem de öğrencilere büyük iş düşer. Bu noktada öğrencilerin her türlü merkezi sınava en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için hem aileler hem de öğrenciler tarafından dershane takviyesine ihtiyaç duyulur. Öğrencilerin ve velilerin dershanelerden beklentileri farklıdır. Öğrenciler dershanede kolay ulaşabileceği öğretmenler ve psikolojik olarak kendisini anlayacak eğitmenlere ihtiyaç duyarken, aileler ise dershaneler hem uygun fiyatlı olmasını hem de çocuklarıyla her anlamda yakından ilgilenilnmesini beklerler. Ankara dershane açısından çok zengin ve kaliteli alternatiflere sahip olduğundan dolayı hem öğrencilerin hem de ailelerin beklentilerini karşılayabilmeleri mümkündür.
İyi dershanelerde öğrenciler ile yakından ilgilenebilmek için sınıf mevcutları az öğrenciden oluşur. Bu sayede öğretmenler öğrencileri ile yakından ilgilenebilir. Bunun yanında iyi bir dershanede derslere ek olarak etüt hizmeti vardır. Etüt derslerinde öğrencinin anlayamadığı konular ve çözemediği sorular üzerinden öğrencilerin konuları daha iyi anlaması sağlanır. Ayrıca dershanelerde öğrencilerin durumlarının takip edilebilmesi için periyodik olarak deneme sınavları yapılır. Bu sınavlarla öğrencinin durumu yakından takip edilerek öğrencinin daha iyi noktalara gelebilmesi için ilave çalışmalar yapılır. Ankara dershane alternatiflerinin arasında öğrenci ile en yakından ilgilenen ve sınav başarısını en çok artıran dershaneyi bulabilmek için iyi bir araştırma yapılmalıdır.
Veliler, çocuklarının dershaneyi gidip sınavlara iyi bir şekilde hazırlanmasını isterler. Bununla birlikte dershanelerin bütçelerini çok yormaması konusunda da bir beklenti içindedirler. Ayrıca öğrencinin gerek ders gerekse de psikolojik durumu ile yakından ilgilenilmesi velilerin en önemli beklentileri arasındadır. Günümüzde dershane sayısı arttığından dolayı dershaneler arasında bir rekabet oluşmuştur. Bu rekabet sayesinde geçmişe oranla daha kaliteli eğitim hizmetini daha uyguna alabilmek mümkün hale gelmiştir. Dershaneler ön plana çıkabilmek için öğretmen kadrolarını geliştirmişler, uzman psikolojik danışmanları bünyelerine katmışlar ve fiyatları uygun noktalara getirmişlerdir. Ankara dershane sayısının fazla olduğu merkezlerden biri olduğundan dolayı gerek öğrencilerin gerekse de velilerin beklentilerini karşılayacak dershanenin bulunması son derece kolaydır.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın