Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Batıkent Dershaneler

Ülkemizdeki eğitim sistemi gerek liseye girişte gerekse de üniversiteye girişte merkezi sınavlar üzerinden ilerler. Dolayısıyla öğrencilerin bu sınavlarda başarılı olması hayatlarının geri kalanını nasıl geçirecekleri konusunda da önem arz eder. Bu yüzden aileler çocuklarının hem okul derslerinin iyi olması hem de sınavlarda başarılı olması için dershanelerden eğitim almalarını isterler. Her yıl bu merkezi sınavlara milyonlarca öğrenci girdiğinden dolayı rekabet üst düzeydedir. Bu rekabette geri kalmamak için dershaneler önemli işleve sahiptirler. Dershanelerde hem okula yönelik dersler yapılırken hem de öğrencilerin merkezi sınavlara daha doğru şekilde hazırlanması sağlanır. Bu yüzden dershaneler eğitim sisteminde son derece önemli bir yere sahiptir. Ankara’da Batıkent dershaneler ile ün yapmış önemli bir merkezdir.

Dershaneler sayesinde öğrenci okul derslerine ve merkezi sınavlara daha doğru ve etkili bir şekilde hazırlanabilir. Dershaneler öğrencilere merkezi sınavların gerektirdiği alışkanlıkları kazandırma konusunda çalışırlar. Bunun yanında öğrencilerin eksik olduğu noktaların tamamlanması için de çalışma yürütürler. Eğitimde derslerin verimli şekilde yürütülebilmesi için öğrencinin psikolojik durumunun da iyi olması gerekir. Bu amaçla dershanelerde psikolojik danışmanlık hizmeti ve öğrenci koçluğu hizmeti bulunur. Dershanelerde yapılan öğrenci koçluğu hizmeti sayesinde öğrencinin başarılı bir kariyer planlaması yapması sağlanır. Dershanelerin psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimlerinde ise zorlu ve yorucu bir süreç olan sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin psikolojik seviyesinin en üst düzeyde olması sağlanır.

Dershaneler, ülkemizin köklü eğitim kurumlarındandır. Bu yüzden öğrencilerin sınavlara hazırlanması konusunda büyük bir tecrübeye sahiptirler. Bu tecrübe sayesinde eğitim ve sınav sistemlerinde yapılan değişikliklere kolay bir şekilde uyum sağlama kapasiteleri vardır. Bu sayede öğrenci için de verimli bir şekilde sınava hazırlanma imkanı sunarlar.

Ülkemizin dört bir tarafında çok sayıda dershane vardır. Bu dershaneler arasında farklı özelliklere sahip çeşitli alternatifler bulmak mümkündür. Örneğin, Batıkent dershaneler açısından son derece kaliteli alternatiflere ev sahipliği yapar. Batıkent dershaneler içinde çok çeşitli özelliklerde ve ücretlerde dershaneler bulunur. Batıkent dershaneler sayesinde öğrenciler kaliteli eğitim alma ortamı bulurken aileler de bütçelerine uygun alternatifler bulabilirler.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın