Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Eryaman Etüt Merkezi

Eğitimde hem okulda geçen zamanlar hem de okul dışı geçen zamanlar önemlidir. Özellikle okul dışında kalan vakitlerin faydalı ve doğru şekilde geçirilmesi son derece önemlidir. Bu noktada devreye giren etüt merkezleri, öğrencinin okul dışı zamanlarının en iyi şekilde geçirilmesini sağlar. Bunun yanında etüt merkezleri, hem okul döneminde hem de yaz döneminde faaliyet gösterir. Tüm derslerde hizmet vermesi sayesinde özel derslerde olduğu gibi her bir ders için farklı bir öğretmen arayışına girmeye gerek kalmaz. Eğitim sistemimizin son dönemlerde parlayan yıldızı konumunda olan etüt merkezleri, gerek büyükşehirlerde gerekse de taşrada yoğun bir şekilde faaliyet gösterir. Özellikle Eryaman etüt merkezi bakımından oldukça kaliteli alternatifler bulundurur.

Etüt merkezleri öğrencilerin ödev ve projelerinin yapılmasına katkıda bulunur. Bu sayede öğrenci ödev ve projelerini daha iyi şekilde ve daha iyi anlayarak yapar. Bunun yanında etüt merkezleri okulda işlenen derslerin tekrarının düzenli bir şekilde yapılmasına özen gösterdiğinden dolayı konu öğrencinin hafızasında kalıcı hale gelir. Ayrıca anlaşılmayan ve eksik kalınan konular da tamamlanır. Ayrıca etüt merkezleri öğrenciye planlı ve verimli bir şekilde ders çalışma alışkanlığının kazandırılmasını sağlar. Ülkemizin başkenti Ankara’da çok sayıda etüt merkezi öğrenci ve ailelerine hizmet vermektedir. Eryaman etüt merkezi dendiğinde ilk olarak akla gelen merkezlerin başında gelir.

Etüt merkezleri, her seviyede öğrenci için hizmet verir. İlkokul öğrencileri için ders takviyesi ve eğitsel oyunlar noktasında faaliyet gösteren etüt merkezleri, lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ise sınavlara hazırlık noktasında faaliyetler gösterirler. Özellikle lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik psikolojik danışmanlık ve koçluk hizmetleri de etüt merkezlerinin faaliyetleri arasındadır. Böylece öğrenciler sınav sürecinde psikolojik açıdan çok daha iyi noktaya gelir ve daha iyi şekilde ders çalışabilirler. Eğitim koçluğu sayesinde ise öğrencinin başarılı bir kariyer planlaması yapmak mümkün olur. Sayıları ve çeşitliliği büyük şehirlerde fazla olan etüt merkezleri, son zamanlarda yurt genelinde popüler hale gelmiştir. Eryaman etüt merkezi sayısı ve çeşitliliği bakımından son derece iyi alternatiflere sahiptir.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın