Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Batıkent Dershaneler

Ülkemizde her yıl milyonlarca öğrenci hem lise hem de üniversite sınavlarında başarılı olabilmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Başta Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirler olmak üzere ülkemizin dört bir yanından milyonlarca öğrencinin merkezi sınavlara girmesi rekabetin ciddi şekilde artmasına sebep oluyor. Aileler çocukları iyi bir eğitim alarak daha iyi bir mesleğe ve geleceğe sahip olsun diye çocuklarını dershanelere gönderiyor. Dershanelerde okula takviye dersler yapılmasının yanı sıra merkezi sınavlara öğrenci hazırlama yaptıklarından dolayı eğitim sisteminin oldukça önemli bileşenlerinden olmuştur. Ankara’da Batıkent dershaneler açısından oldukça kaliteli alternatiflere sahip olduğundan dolayı önemli bir dershane merkezidir.
Dershaneler öğrencinin okul derslerine ve merkezi sınavlara daha iyi hazırlanması için öğrencilerle yakından ilgilenirler. Öğrencilerin eksik olduğu konularda özel dersler ve birebir etütlerle öğrencinin eksik konularının giderilmesini sağlarlar. Bunun yanı sıra dershanelerde öğrenci koçluğu ve danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Öğrenci koçluğu hizmeti ile öğrencinin hangi konulara daha yatkın olduğu belirlenerek daha iyi bir kariyer planı yapması sağlanır. Sınava hazırlık süreci zorlu ve yorucu bir süreç olduğundan dolayı öğrencilerde zaman zaman düşüşler meydana gelir. Dershanelerin psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimleri sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin psikolojik durumları ile yakından ilgilenir ve bu süreci psikolojik açıdan en iyi şekilde geçirmesini sağlar.
Ülkemizin sınav ve eğitim sisteminde çok sık değişiklikler meydana geldiğinden dolayı sınava iyi hazırlık için bu değişikliklerin yakından takip edilmesi gereklidir. Dershaneler, yapılan tüm değişiklikleri son derece yakından takip eder ve öğrencilere yeni sınav sistemine uygun eğitim almasını sağlarlar. Dershaneler, uzun yıllardan beri merkezi sınavlara öğrenci hazırladığından dolayı bu alanda yeterli tecrübeye sahiptir ve değişen sınav sistemine kolayca ayak uydurabilirler.
Ülkemizin her taarfından, özellikle de il ve ilçe merkezlerinde dershaneler, öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanması için yoğun bir şekilde çalışırlar. Örneğin, Batıkent dershaneler açısından çok sayıda alternatife sahip olduğundan oldukça şanslı bir yerdir. Batıkent dershaneler içinde her bütçeye uygun, çok çeşitli özelliklere sahip dershaneler bulmak mümkün olduğundan öğrencilerin bu dershanelerden faydalanarak iyi ve kaliteli eğitim alması mümkündür.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın