Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

Eryaman Dershaneler

Ülkemizde genç nüfusun artmasına bağlı olarak eğitim gören öğrenci sayısı da ciddi şekilde artıyor. Her yıl mlyonlarca öğrenci gerek lise gerekse de üniversite sınavlarında ter döküyor. Öğrenci sayısında olan ciddi artış, öğrencilerin sınavlarda çok daha fazla rakiple rekabet etmesine neden oluyor. Rekabette çocuklarının geriye düşmesini istemeyen aileler, çocukları sınavlarda daha başarılı olabilsin diye çocuklarını dershanelere gönderiyor. Dershaneler öğrencileri merkezi sınavlara hazırladığı gibi okul derslerinde de yardımcı oluyor. Ankara’da Eryaman dershaneler bakımından son derece çeşitli ve kaliteli alternatiflere ev sahipliği yaptığından dolayı veliler için oldukça önemli konumdadır.
Dershaneler, öğrencilerin gerek okul derslerine gerekse de merkezi sınavlarına hazırlık konusunda son derece yoğun şekilde çalışan eğitim kurumlarıdır. Dershanelerde öğrencilerin eksik olduğu konulara yönelik özel dersler ve birebir etütler düzenlenir. Bu sayede öğrenci tüm konulara hakim şekilde sınavlara girer. Bunun yanında dershanelerde bulunan psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmetleri de vardır. Psikolojik danışmanlık hizmeti ile öğrencilere sınav sürecinde psikolojik destek sağlanır. Bu destek ile sınav süreci, ruhsal anlamda en iyi şekilde ve yüksek motivasyonla tamamlanır. Öğrenci koçluğu hizmeti ile ise öğrencinin yeteneklerinin gün yüzüne çıkması sağlanarak hangi meslekte daha mutlu ve başarılı olacağı belirlenir. Ankara’da bulunan Eryaman dershaneler sayesinde öğrencilerin en iyi şekilde psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu almasını sağlayan önemli merkezlerdendir.
Ülkemizdeki sınav ve eğitim sisteminde sık sık değişiklikler yaşandığından dolayı bu değişikliklerin iyi takip edilmesi öğrencinin sınava daha iyi şekilde hazırlanmasını sağlar. Dershaneler, sınava hazırlık süreci ile alakalı sahip oldukları tecrübe sayesinde sistemde yaşanan değişiklikleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde ayak uydururlar. Bu sayede öğrenci yanlış yerlere odaklanmadan ve zaman kaybetmeden sınava doğru bir şekilde hazırlanabilir.
İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde sayıları çok daha fazla olmakla beraber ülkemizin hemen hemen her yerinde dershaneler öğrencileri daha iyi eğitim alması için çalışır. Örneğin, Ankara Eryaman dershaneler açısından çok kaliteli alternatiflere sahiptir. Eryaman dershaneler içinde her kesime uygun fiyat ve kalitede dershane bulmak mümkündür.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın