Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

(0533) 647 48 25

KIZILAYDAKİ DERSHANELER

Artan genç nüfustan dolayı her yıl milyonlarca öğrenci merkezi sınavlara girerek daha iyi okullarda okumak için ter döküyor. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde ise nüfus yoğunluğundan dolayı rekabet, diğer kentlere oranla daha fazla oluyor. Öğrenciler arası rekabetin yüksek olması, ailelerin üzerindeki baskıyı da artırıyor. Çocuklarının daha iyi bir geleceğe sahip olması ve daha iyi eğitim almasını isteyen aileler çocuklarını dershanelere gönderiyor. Dershaneler, öğrencileri merkezi sınavlara hazırlamakla birlikte okula yardımcı dersler de yaparlar. Bu sebeple dershaneler eğitim sisteminin önemli bir parçası konumundadırlar. Ankara’da Kızılay dershane kalitesi ve çeşitliliği noktasında son derece önemli merkezlerin başındadır.
Temel olarak öğrencileri merkezi sınavlara hazırlayan dershanelerde, okul derslerine de yardımcı dersler de bulunur. Bu sayede dershaneler, öğrencinin okul başarısına da olumlu etki ederler. Dershaneler öğrenciye özel dersler ve birebir etütlerle hizmetler verdiği gibi psikolojik danışmanlık hizmeti ve öğrenci koçluğu hizmeti de bulundururlar. Bu hizmetler sayesinde öğrenci sınava mental olarak daha iyi hazırlanır ve kişisel gelişimine katkıda bulunur. Dershaneler, vermiş oldukları psikolojik danışmanlık hizmeti ile zorlu bir süreç olan sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin psikolojisini en üst düzeyde tutarlar. Öğrenci koçluğu hizmeti sayesinde ise öğrencinin yeteneklerini keşfetmesi sağlanır. Bu sayede öğrenci gelecekte hangi mesleği daha iyi ve daha mutlu yapacağını keşfettiğinden daha kaliteli bir kariyer planı yapabilir.
Ülkemizdeki eğitim ve sınav sisteminde çok sık değişiklik yapılmasından dolayı bu değişikliklerin takip edilmesi konusunda aileler ve öğrenciler zorluk yaşar. Öğrencinin sınava en iyi şekilde hazırlanabilmesi açısından en önemli noktaların başında gelen sınav sistemi takibi dershaneler tarafından oldukça iyi şekilde yapılır. Bu sayede öğrencilerin yeni sisteme hızlı bir şekilde adapte olması sağlanır. Tecrübeli dershaneciler geçen süre içerisinde çok sayıda sistem değişikliği yaşadıkları için değişen sisteme çok daha kolay uyum sağlayabilirler.
Ülke çapında faaliyet gösteren çok sayıda dershane vardır. Örneğin, Kızılay dershane açısından çeşitli ve kaliteli alternatiflere sahip olan son derece önemli bir dershane merkezi konumundadır. Kızılay dershane açısından tüm velilere uygun dershanelerin bulunabileceği bir yerdir. Kızılay dershane kalitesi ve çeşitliliği sayesinde öğrencilerin daha iyi eğitim almasına katkı sunar.

Kamuoyu Duyurusu
Kamuoyu Duyurusu
Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız:

    X
    Anında Bilgi Alın